
Підшипник голчастий F-209086 INA з зовнішньою обоймою
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: F-209086 INA
+380 (67) 299-97-20
Прийом замовлень. Телефонуйте! :)- +380 (67) 360-43-21Технічна консультація
- +380 (67) 360-43-55Для постачальників та партнерів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник F-209086 INA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 мм |
| Кросс-номери | Schaeffler INA F209086 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | CRESSIDA, Corolla, Corona, Land Cruiser, Camry, RAV4, Avensis, Solara, HiAce, Hilux, Celica, Dyna, Picnic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

